Російсько - українська війна: ворожа розвідка боєм у напрямках Водяного та Пісків завершилась втратами та відступом (відео)

Ранкове зведення Генштабу:
Війська росії обстріляли майже 70 населених пунктів і районів.
На Бахмутському напрямку ворог наступав у районах Вершини та Семигір’я. ЗСУ відбили атаки ворога. Бої тривають у районах Новолуганського та Соледару.
Ворожа розвідка боєм у напрямках Водяного та Пісків завершилась втратами та відступом. Противник намагався наступати в напрямках Авдіївки, Красногорівки та Великої Новосілки. Він зазнав втрат та відійшов.
Нагадаємо, що окупант не встигають засікти українських українських пілотів на своїх радарах (аудіо).
Злата Новосельська - pravdatutnews.com
Читайте також

Українські війська виснажують ворога вздовж усієї лінії бойового зіткнення та у тилу
Рекомендовані

Istana Nurul Iman — найбільший палац у світі, резиденція султана Брунею Хаджі Хассанал Болкіаха, вражає масштабом і розкішшю: понад 200 000 м² площі, 1 788 кімнат, 257 ванних, п’ять басейнів, мечеть на 1 500 осіб і гаражі для тисяч автомобілів.

У студії перебували близько ста тисяч костюмів і три мільйони одиниць різноманітного одягу

Митрополит Епіфаній заявив, що удар по Лаврі є «черговим російським злочином проти людяності, історії та християнства»
Loading...
Load next 
