Держсекретар США прокоментував атаку безпілотників на Кремль

Держсекретар США Ентоні Блінкен заявив, що бачив повідомлення з москви про нібито атаку українських безпілотників на кремль, але він жодним чином не може їх підтвердити.
Про це пише CNN.
Я б сприйняв все, що надходить із Кремля, з великою обережністю, – сказав Блінкен.
Він зазначив, що важко коментувати не знаючи фактів.
Ми побачимо, якими є факти. І дуже важко коментувати або спекулювати на цьому, не знаючи реальних фактів, – додав держсекретар.
Нагадаємо, ЄС надасть Україні боєприпасів на €2 мільярди
Андрій Самойленко - pravdatutnews.com
Читайте також

Внаслідок атаки постраждало підприємство, травмовано одну людину, а також пошкоджено житлові будинки й автомобіль

Міністерство оборони Росії стверджує, що впродовж лише 85 хвилин їхні сили протиповітряної оборони нібито знищили 22 українські безпілотники
Рекомендовані

Новий Audi Q9 2027 став найбільшим і найрозкішнішим кросовером марки — 5,3 метра довжини, три екрани в салоні, адаптивна пневмопідвіска та потужність до 600 к.с.

У шоу бізнесі є історії, які нагадують казку — навіть тоді, коли головний герой давно став легендою. 83-річний Мік Джаггер, фронтмен The Rolling Stones, зустрів свій день народження не на сцені, а в колі найближчих — поруч із нареченою Мелані Гемрік та їхнім дев’ятирічним сином Деверо.

57 річна Дженніфер Еністон, одна з найвідоміших акторок Голлівуду, вкотре опинилася в центрі уваги через особисте життя.
Loading...
Load next 