Через ворожий обстріл зупинили роботу 2 блоки ТЕС: Міненерго просить економити електроенергію

Через ворожий обстріл зупинили роботу 2 блоки ТЕС: Міненерго просить економити електроенергію

Ворог завдав удару по одній з ТЕС у прифронтовій зоні.

Про це повідомляє Міненерго.

Відомо, що внаслідок артобстрілу серйозно пошкоджено обладнання. Припинили роботу два енергоблоки.

Через цю зупинку теплових блоків, а також зниження температури навколишнього середовища фіксується тимчасовий дефіцит електроенергії в енергосистемі, ‒ заявили у відомстві.

Міненерго звертається до споживачів з проханням підтримати енергетиків - споживати електроенергію розумно і економно, особливо в пікові години навантаження.

Нагадаємо, 28 тисяч цивільних українців перебувають у полоні рф

Софія Ратинська - pravdatutnews.com

Loading...
Load next