Кабмін призначив службове розслідування щодо голови КРАІЛ

Кабмін призначив службове розслідування щодо голови КРАІЛ

Кабінет міністрів призначив проведення службового розслідування стосовно голови Комісії з регулювання азартних ігор та лотерей Івана Рудого.

Про це йдеться у розпорядженні Кабміну №25 від 12 січня 2024 року.

Відповідно до частини третьої статті 65(1) Закону України "Про запобігання корупції" та з метою виконання припису Національного агентства з питань запобігання корупції від 28 грудня 2023 р. № 25-11/33-23 "Про проведення службового розслідування щодо порушень вимог Закону України "Про запобігання корупції" призначити службове розслідування щодо голови Комісії з регулювання азартних ігор та лотерей Рудого Івана Тарасовича, – зазначається у повідомленні.

Уряд визначив Національне агентство з питань держслужби органом, відповідальним за організацію проведення службового розслідування, і утворив з цією метою відповідну комісію.

Службове розслідування має бути проведено протягом двох місяців з дати ухвалення цього розпорядження.

У пресслужбі НАЗК нагадали, що 5 січня 2024 року НАЗК склало протокол стосовно голови КРАІЛ у зв’язку із виявленням адмінправопорушення за ч.ч. 1, 2 ст. 172-7 КУпАП – неповідомлення про реальний конфлікт інтересів, вчинення дій чи прийняття рішень в умовах реального конфлікту інтересів.

Так, на підставі звернення викривача до НАЗК за захистом, проведено перевірку та встановлено порушення прав викривачів у діяльності голови КРАІЛ. За результатами перевірки 28 грудня 2023 року НАЗК внесено припис КМУ, як органу, що координує діяльність КРАІЛ, з вимогою усунути порушення вимог Закону України "Про запобігання корупції" в діяльності КРАІЛ та притягнути винних до відповідальності, – поінформували в установі.

Нагадаємо, COVID-19: понад 12 млн українців не завершили рекомендований курс вакцинації

Андрій Самойленко - pravdatutnews.com

Читайте також
На Сумщині невідомий підпалив авто, у якому була людина (відео) На Сумщині невідомий підпалив авто, у якому була людина (відео)
У поліції розслідують усі обставини події.
ДТП з кортежем: щодо поліцейських та прокурорів Харківщини проведуть розслідування — Венедіктова ДТП з кортежем: щодо поліцейських та прокурорів Харківщини проведуть розслідування — Венедіктова
Жертву ДТП за участю кортежа Ярославського переїхали двічі — про це УП повідомили джерела в правоохоронних органах. Крім цього співрозмовник стверджує, що бізнесмен був на місці події.
Таємничі смерті шести людей у горах Болгарії збентежили поліцію Таємничі смерті шести людей у горах Болгарії збентежили поліцію
Двоє трійок загиблих знайшли за тиждень у різних місцях, слідчі розглядають версію вбивства зі смертю
Loading...
Load next