У Києві 15-річний хлопець загинув, випавши з вікна багатоповерхівки

У Дніпровському районі Києва 15-річний юнак випав з вікна багатоповерхівки. Наразі поліція проводить розслідування цього інциденту.
Про це повідомила пресслужба поліції Києва.
Сьогодні близько 18:00 до київської поліції надійшло повідомлення про загибель підлітка. За словами жителів, вони знайшли на території біля багатоповерхівки тіло юнака без ознак життя.
На місці працюють слідчі, представники ювенальної превенції та судовий медик для вияснення причин та обставин події.
Після встановлення усіх деталей та проведення першочергових слідчих дій буде вирішене питання щодо правової кваліфікації, – додали в поліції.
Нагадаємо, На Одещині прикордонники затримали вантажівку з десятками ухилянтів
Андрій Самойленко - pravdatutnews.com
Читайте також

Загальна вага наркотиків, які вилучили правоохоронці, склала 368 кг.

Один із чоловіків, який намагався вкоротити собі віку сидів за поручнями мосту, а інший самогубця вже встиг стрибнути у воду.
Рекомендовані

Алкоголь може залишатися в організмі людини від кількох годин до доби, а його сліди — навіть до трьох місяців.

50-річна співачка Lama (Наталія Дзеньків) відверто пояснила, чому їй комфортніше будувати стосунки з набагато молодшим за себе чоловіком.

Наприкінці червня Україну накриє хвиля екстремальної спеки — до +37 °C.
Loading...
Load next 