Індія планує відправити астронавта на Місяць до 2040 року

Індія планує відправити астронавта на Місяць до 2040 року

Прем’єр-міністр Індії Нарендра Моді заявив, що Індія планує відправити астронавта на Місяць до 2040 року та створити космічну станцію до 2035 року.

Про це повідомляє ВВС.

Моді попросив вчених працювати над місіями на Венеру і Марс. Індійська організація космічних досліджень (ISPRO) також працює над проєктом Gaganyaan, метою якого є відправка команди астронавтів на орбіту на відстані у 400 кілометрів та їх безпечне повернення на землю в індійських водах. 

Відомо, що 21 жовтня, ISPRO проведе ключове випробування у цій місії. Після цього буде проведений ще один випробувальний політ із роботом у відкритий космос, перш ніж остаточна пілотована місія буде запущена до кінця 2024 року.

Нагадаємо, Сербія пропонує прихисток родинам, які постраждали через підрив Каховської ГЕС

Софія Ратинська - pravdatutnews.com

Читайте також
Місяць щороку віддаляється від Землі на кілька сантиметрів – дослідження Місяць щороку віддаляється від Землі на кілька сантиметрів – дослідження
Постійний супутник нашої планети поступово віддаляється від Землі. Місяць щороку віддаляється приблизно на 3,8 сантиметра
Астронавти зафіксували рідкісні спалахи на Місяці: вчені пояснили їх природу Астронавти зафіксували рідкісні спалахи на Місяці: вчені пояснили їх природу
Під час місії «Артеміда-2» астронавти помітили яскраві спалахи на поверхні Місяця — ймовірно, це наслідки ударів метеоритів
Loading...
Load next