У Британії померла герцогиня Кентська

У Британії померла герцогиня Кентська
У Британії померла герцогиня Кентська

Фото: Х The Royal Family

У віці 92 років померла герцогиня Кентська Кетрін. Про це повідомив Букінгемський палац.

Зазначається, що герцогиня пішла з життя минулої ночі у Кенсінгтонському палаці, в оточенні своєї родини.

Як пише BBC, після смерті королеви Єлизавети II у 2022 році Кетрін стала найстаршим членом британської королівської родини.

Упродовж життя вона активно виконувала королівські обов’язки та займалася благодійністю: допомагала безпритульним, підтримувала музичні організації, а також традиційно вручала трофеї переможцям Вімблдона, втішаючи тих, хто програвав у фіналах.

У герцогині залишилися чоловік — герцог Кентський Едвард, 89-річний двоюрідний брат покійної королеви Єлизавети ІІ, а також двоє синів і донька.

Нагадаємо, помер італійський дизайнер Джорджо Армані

Юлія Люшньова - pravdatutnews.com

Читайте також
Принц Гаррі планує зустріч із королем Чарльзом III: примирення з Вільямом не буде Принц Гаррі планує зустріч із королем Чарльзом III: примирення з Вільямом не буде
Принц Гаррі вперше за півтора року побачить свого батька, короля Чарльза III
Принц Гаррі знову постане перед судом у справі проти британських таблоїдів Принц Гаррі знову постане перед судом у справі проти британських таблоїдів
Цього тижня у Високому суді Лондона стартує фінальний етап багаторічної судової боротьби принца Гаррі з видавцем Daily Mail через ймовірне незаконне втручання в приватне життя
У Британії планують списати королівський поїзд У Британії планують списати королівський поїзд
Водночас, фінансування монархії з держбюджету найближчими двома роками зросте на 46 мільйонів фунтів стерлінгів
Loading...
Load next