Убивство на Сихові: п’яний 36-річний місцевий житель вбив 41-річного товариша

Убивство на Сихові: в одному з будинків на вулиці Довженка, 36-річний місцевий житель під час розпивання алкоголю побив та завдав чисельних ударів гострими предметами своєму 41-річному товаришу. Внаслідок чого потерпілий помер на місці події. Про це повідомили у поліції. А затримати його допомогла львівська патрульна, яка перебуває у відпустці по догляду за дитиною. Юлія Каторгіна живе у тому ж дворі, тож знає ймовірного зловмисника в обличчя. Разом з екіпажем вони обстежили прилеглі вулиці і невдовзі затримали 36-річного львів'янина. Йому загрожує від 7 до 15 років ув’язнення. Досудове розслідування триває.
Злата Новосельська - pravdatutnews.com
Читайте також

Трапилось це у понеділок, 9 листопада, у приватному будинку у селі Пикуловичі, що у Пустомитівському районі.

У Львові провели фестиваль до 55-річчя Кузьми Скрябіна, де відомі українські виконавці заспівали його найкращі пісні
Рекомендовані

Гідратація та артеріальний тиск тісно пов’язані — адже кров переважно складається з води.

Ціни на пальне в Україні зростають швидше, ніж доходи, і кожен водій прагне зрозуміти, чому його машина витрачає більше бензину, ніж обіцяв виробник.

Домашнє вимірювання артеріального тиску — простий спосіб вчасно помітити проблеми, які можуть роками залишатися непоміченими.
Loading...
Load next 