Печіння в очах і важкість дихання: у Червонораді у 8-й гімназії розпилили перцевий балончик

У гімназії в Червонораді розпилили перцевий балончик. 13 дітей ушпиталили
Печіння в очах і важкість дихання: у Червонораді перед одним із навчальних кабінетів 8-ї гімназії розпилили перцевий балончик.
Як повідомили у Червоноградській міськраді, 13 дітей ушпиталили, стан пацієнтів – легкий. Подробицями випадку займаються правоохоронці.
Андрій Самойленко - pravdatutnews.com
Читайте також

Пошукова операція поблизу Червонограда триває ще від четверга, 25 березня. Водолази шукають 50-річного селянина, який пішов рибалити і ймовірно потонув разом із своїм човном.

Десять років тому Марія Українець стала найнижчою породіллею на території країни. Проте, згодом у неї діагностували онкологічне захворювання, втім 25 вересня вона померла.

Перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, 35-річний житель райцентру погрожував перехожим ножем та саперною лопаткою, а також чинив опір та напав на поліцейських.
Рекомендовані

Redmi Note 17 Pro отримав акумулятор на 9000 мАг із п’ятирічною гарантією — виробник обіцяє безоплатну заміну, якщо батарея втратить більше 20% ємності раніше цього терміну.

Новий Nissan Tekton став однією з найгучніших прем’єр літа — компактний, але повноцінний кросовер із ціною близько 11 000 доларів, що робить його майже вдвічі доступнішим за популярний Duster.

Вчені встановили, що найвищого рівня розумових здібностей людина досягає у віці від 55 до 60 років.
Loading...
Load next