НОВА зірка NAIMES мріє допомогти ЗСУ

Юнак з дитинства мріяв стати співаком і вже третій його трек мав мільйонні перегляди
НОВА зірка NAIMES мріє допомогти ЗСУ

Коли мама скрипалька, а тато бас-гітарист, то ти або стаєш музикантом, або йдеш зовсім іншим шляхом. Свій чіткий вибір Володимир зробив вже в 11 років та присягнув самому собі, що обов’язково стане співаком, і таким, який підкорить буквально всю Україну.

 Перший крок -  вступ до музичної академії, а далі кропітка робота над власними треками. Тільки уявіть: Володимир самотужки, вдома без професійної техніки та без допомоги звукорежисерів, почав записувати свої пісні. І люди відгукнулися шквалом вподобайок та вдячних коментарів.

Детальніше в сюжеті:

Андрій Самойленко - pravdatutnews.com

Читайте також
Волонтерському штабу «Легендарна порохова» необхідні люди, щоб плести сітки військовослужбовцям Волонтерському штабу «Легендарна порохова» необхідні люди, щоб плести сітки військовослужбовцям
Волонтерському штабу «Легендарна порохова» необхідні люди, щоб плести сітки військовослужбовцям. Замовлень багато, а працівників критично не вистачає.
У Центрі соцпідтримки у Львові облаштували свічкарню, де виготовляють окопні свічки для ЗСУ (відео) У Центрі соцпідтримки у Львові облаштували свічкарню, де виготовляють окопні свічки для ЗСУ (відео)
Соціальні працівники виготовляють окопні свічки для наших захисників і захисниць.
Loading...
Load next