"Перші дні війни виявили, що російська армія розікрадена", – діяч російської опозиції

"Перші дні війни виявили, що російська армія розікрадена", – діяч російської опозиції
Марк Фейгін переконаний, що російська армія – жертва корупції, а міф її величності зруйновано.

Про це говорять не тільки українські експерти, а й західні. Вони аналізують інформацію по війні в Україні. Для багатьох стало очевидним, що російська армія – це міф, – сказав Фейгін в етері телеканалу "Еспресо".

 

Фейгін додав, що Путіна ображає, що міф про російську армію спростовано: "Зараз російська армія майже на рівні з українською. Але проти армії НАТО чи Британії вона ніщо Путіна це ранить, тому він починає заявляти про ядерну зброю, – сказав експерт.



Фейгін наголосив, що російська верхівка спеціально називала атаку на Україну та війну спецоперацією, а не війною.

Через це зараз навіть переглядають кримінальний кодекс. За це зараз хочуть давати мало не 15-річний термін, якщо назвати війну війною. 

Також Фейгін зауважив:

Все приховується, абсолютно все: кількість жертв, вбитих, яку зброю застосовували..Проте, на моє переконання, російське населення, якби хотіло, то б знало все. В інтернеті широкий доступ до інформації. Тому з точки зору лояльність маси нічого не змінилось. Їм треба лише побачити кількість трупів, соціальні наслідки й так далі.

Нагадаємо, що відключення 7 банків РФ від SWIFT, заборона продажу євро та інше: санкції ЄС набувають чинності. У понеділок, 28 лютого, почали діяти нові санкції Євросоюзу проти Росії.

Злата Новосельськаpravdatutnews.com

Читайте також
США не закриватимуть українське небо, тому що не хочуть ув’язуватись у війну — Псакі США не закриватимуть українське небо, тому що не хочуть ув’язуватись у війну — Псакі
Сполучені Штати не оголошуватимуть український повітряний простір безполітною зоною, оскільки це вимагатиме американської військової присутності та фактично зробить США стороною конфлікту, що може створити потенціал для війни між двома ядерними державами.
ТКГ обговорить перенесення перегорів щодо Донбасу з Мінська ТКГ обговорить перенесення перегорів щодо Донбасу з Мінська
Білорусь та її столиця перебувають під великим впливом Росії, тому Мінськ більше не підходить для зустрічей Тристоронньої контактної групи та переговорів щодо ситуації на Донбасі.
Позачергове засідання ТКГ: Арестович заявив, що Росія відмовилась з певних причин Позачергове засідання ТКГ: Арестович заявив, що Росія відмовилась з певних причин
Через нещодавно загибель мирного жителя на Донбасі, Російська Федерація відмовилась від участі у позачерговому засіданні ТКГ.
Loading...
Load next