"КНДР скоро перетвориться на територію свободи у порівнянні з росією" - брифінг Кулеби (відео)

"КНДР скоро перетвориться на територію свободи у порівнянні з росією" - брифінг Кулеби (відео)

 

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба провів онлайн-брифінг щодо протидії збройній агресії Росії проти України

Головні тези: 

  • Координуючи зусилля з іншими країнами, ми реалізуємо стратегію повної ізоляції РФ: 38 країн нещодавно закрили свій авіапростір для Росії, спортивні організації продовжують виключати російських спортсменів і скасовують змагання з ними, компанії та відомі бренди розривають зв’язок також, закриваючи магазини в державі агресора. 113 компаній гігантів вийшли з російського ринку, в той час, як 213 повністю чи частково припинили співпрацю з ворогом.
  • Саботаж та мітинги вже підривають бойову спроможність Путіна, відбувається «депутінізація».
  • В Росії стає неможливо жити і не через війну… Північна Корея таким темпом перетвориться на територію свободи у порівнянні з Росією.
  • Після зустрічі з Блінкеном очікуємо від «Великої Сімки» та інших країн продовження санкційного тиску.
  • Президент створив можливість для іноземців стати до лав інтернаціонального легіону: добровольці з 52 країн вже прибули захищати Україну.

Віра Коновал - pravdatutnews.com

Читайте також
Кулеба заявив, що пакет "важких для Росії" санкцій від ЄС вже готовий Кулеба заявив, що пакет "важких для Росії" санкцій від ЄС вже готовий
Наголошується, що ЄС докладе додаткових зусиль для політичної та фінансової підтримки України.
КНДР готується до відправлення додаткових військових до Росії КНДР готується до відправлення додаткових військових до Росії
За інформацією південнокорейського Об’єднаного комітету начальників штабів, Північна Корея прискорює підготовку до розгортання своїх військ на території Росії
Loading...
Load next