Європарламент узгодив резолюцію про визнання рф державою-спонсором тероризму

Член Європейського парламенту Андрюс Кубілюс у своєму Twitter повідомив, що Європарламент узгодив резолюцію про визнання рф державою-спонсором тероризму.
Після 4 годин переговорів між політичними групами Європейського парламенту було досягнуто згоди щодо тексту. Основний посил: “Європейський парламент… визнає росію державою-спонсором тероризму і державою, яка використовує засоби тероризму, — написав Кубілюс.
Нагадаємо, що “На лаві підсудних мають опинитися й замовники”: Зеленський щодо вироку у справі МН17.
Злата Новосельська - pravdatutnews.com
Читайте також

Кубілюс заявив, що питання проведення виборів в Україні має залишатися в компетенції української влади
Рекомендовані

Вічнозелені рослини — це справжні «стражі саду», які зберігають декоративність протягом усього року. Вони не лише прикрашають ділянку в різні сезони, а й створюють відчуття стабільності та гармонії.

62-річний новозеландський актор Рассел Кроу знову здивував світ — цього разу не роллю, а власною трансформацією.

Імбирний чай — простий гарячий напій, який, за словами дієтологів, може працювати ефективніше за дорогі аптечні засоби.
Loading...
Load next 
