Нам не відома причина вибухів на іранських об‘єктах: у МЗС відреагували на виклик Іраном українського дипломата

У ЗМІ з'явилася інформація, що тимчасового повіреного України викликали на зустріч в МЗС Ірану. Речник українського зовнішньополітичного відомства Олег Ніколенко прокоментував цю подію, наголосивши, що Києву не відома причина вибухів на іранських об‘єктах. Повідомив Олег Ніколенко.
Україна неоднаразово застерігала Іран: наслідки за підтримку агресії проти України будуть набагато масштабніші, ніж вигода від співпраці з росією. Нам не відома причина вибухів на іранських об‘єктах. Але як каже перська народна мудрість: не роби іншому зла, і собі не нашкодиш, - зауважив він.
Нагадаємо, що військовий завод в Ірані атакував Ізраїль - WSJ.
Злата Новосельська - pravdatutnews.com
Читайте також

Міністр оборони Ізраїлю Ісраель Кац заявив, що країна стоїть за вбивством Ісмаїла Ганії в липні

Американський лідер переконаний, що співпраця вигідна Ірану — за умови відмови від агресії
Рекомендовані

Suzuki представила новий XL7 — позашляховий мінівен із сімейним характером, який поєднує простір, економічність і доступну ціну від $15 000.

Звичайний вінегрет із варених овочів приховує у собі значно більше, ніж просто традиційний смак.

Новий Audi Q9 2027 став найбільшим і найрозкішнішим кросовером марки — 5,3 метра довжини, три екрани в салоні, адаптивна пневмопідвіска та потужність до 600 к.с.
Loading...
Load next 