В Ірані на виборах президента переміг реформіст Масуд Пезешкіан

В Ірані на виборах президента переміг реформіст Масуд Пезешкіан

За результатами голосування у другому турі президентських виборів в Ірані перемогу здобув ліберал Масуд Пезешкіан. Він став дев'ятим президентом країни.

Про це повідомляє видання IRNA.

Згідно з підрахунками голосів реформіст Пезешкіян отримав підтримку 16,4 мільйона іранців, а його конкурент консерватор Саїд Джалілі набрав 13,4 мільйона голосів.

Всього на позачергових президентських виборах в Ірані проголосували 30 млн людей.

У першому турі дострокових виборів президента Ірану кандидати не змогли подолати необхідний для перемоги поріг 50%. Тоді Пезешкіян набрав 10,4 млн голосів проти 9,4 млн у Джалілі, а явка виборців склала 40%. Оскільки ніхто не подолав рубіж у 50%, у країні було призначено другий тур президентських виборів.

Нагадаємо, Росія розпочала інформаційну операцію "Мир" - очільник ЦПД Коваленко

Софія Ратинська - pravdatutnews.com

Читайте також
Зурабішвілі заявила про продовження виконання обов’язків президента Грузії Зурабішвілі заявила про продовження виконання обов’язків президента Грузії
Колишня президентка Грузії представила новий офіс, заявивши, що продовжить виконувати свої функції як лідер країни, поки Грузія не повернеться до європейського курсу
Відома людина-неполітик або чинний президент: медіаексперт припустив, хто стане наступним лідером держави Відома людина-неполітик або чинний президент: медіаексперт припустив, хто стане наступним лідером держави
Він підкреслив, що наразі в медіа стало дуже багато Дмитра Гордона.
Loading...
Load next