Буданов погодився очолити Офіс президента та окреслив ключові пріоритети

Буданов погодився очолити Офіс президента та окреслив ключові пріоритети
Кирило Буданов погодився очолити Офіс президента України

Фото: Кирило Буданов / Kyrylo Budanov / Facebook

Про це він повідомив у своєму Telegram-каналі.

За словами Буданова, він продовжує служити державі та розглядає нову посаду як черговий етап відповідальності перед країною в складний історичний період.

Для мене це честь і відповідальність – в історичний для України час зосередитись на критично важливих питаннях стратегічної безпеки нашої держави. Дякую за довіру!, — зазначив він.

Буданов також подякував колегам і бойовим побратимам з Головного управління розвідки за спільну роботу, наголосивши, що боротьба за безпеку та свободу України триває.

Нам далі робити своє – бити ворога, захищати Україну та працювати задля досягнення справедливого миру. Продовжуємо разом боротися за вільне та безпечне майбутнє України! — додав він.

Що відомо?

Раніше президент Володимир Зеленський повідомив, що запропонував Кирилу Буданову очолити Офіс президента. За його словами, оновлена команда ОП зосередиться насамперед на питаннях національної безпеки, розвитку Сил оборони та безпеки України, а також на мирному процесі.

Крім того, Зеленський доручив новому керівнику Офісу президента у співпраці з секретарем РНБО та іншими відповідальними інституціями підготувати й подати на затвердження оновлені стратегічні засади оборони та розвитку держави, а також подальші кроки у цьому напрямку.

До слова, Президент Володимир Зеленський заявив, що президент США Дональд Трамп пообіцяв допомогу Україні із засобами протиповітряної оборони після ознайомлення з поточною безпековою ситуацією.

Читайте також
Зеленський затвердив склад делегації України для переговорів з Росією у Стамбулі Зеленський затвердив склад делегації України для переговорів з Росією у Стамбулі
Президент України Володимир Зеленський офіційно затвердив склад української делегації, яка візьме участь у переговорах із представниками Росії в Стамбулі, що відбудуться в середу, 23 липня
Буданов назвав орієнтовну дату наступного обміну полоненими з РФ Буданов назвав орієнтовну дату наступного обміну полоненими з РФ
Новий етап обміну полоненими між Україною та Росією може відбутися вже наприкінці наступного тижня
Зеленський запропонував Кирилу Буданову очолити Офіс Президента України Зеленський запропонував Кирилу Буданову очолити Офіс Президента України
Кирило Буданов замінить на посаді Андрія Єрмака
Loading...
Load next