Львівська національна галерея мистецтв знову приймає відвідувачів

Львівська національна галерея мистецтв знову приймає відвідувачів
Працівники кажуть: ставили перед собою за мету показати українських художників задіяних в європейський мистецький процес.

Працівники кажуть: ставили перед собою за мету показати українських художників задіяних в європейський мистецький процес. Для цього взяли у так званий депозит на 5 років їх роботи.

Мова про картини Олекси Новаківського з приватної колекції, Івана Труша та Олени Кульчицької із Національного музею ім. Андрея Шептицького.

Іншу частину творів, які досі не були представлені загалу, галерея дістала із власних фондосховищ. Практично усі експонати довелося відреставрувати та створити гідне обрамлення, додає співкураторка експозиції Наталія Крокіс.

Також оновили зали.

"Плінтуси витримані у такій же стилістиці, як в оригіналі за часів побудови палацу. Тут темні одвірки і двері, які додають атмосфери. І, звісно, музейні предмети", - розповіла у коментарі ПравдаТУТ речник галереї мистецтв Василь Мицько.

Чоловік жартує: під час внутрішніх робіт не рухали хіба що паркет. 

До оновленої експозиції ввійшло 365 робіт. З яких 2/3 представлені загалу вперше. Усю цю красу на власні очі можна уже побачити в галереї, що на вулиці Стефаника, 3.

https://www.youtube.com/watch?v=zXbLj7dJckE

Нагадаємо, що у Львові проходять зйомки серіалу «Кава з кардамоном». Вони відбуваються у тих місцях, які описувалися у книжці: у місті Лева, Жовкві та у селі Вишня в палаці Фредрів-Шептицьких.

Слідкуй за нами на FacebookTelegramYoutube і знай Правду.

Читайте також
Через удари рф без світла залишилися споживачі у 6 областях – Укренерго Через удари рф без світла залишилися споживачі у 6 областях – Укренерго
Аварійно-відновлювальні роботи проводять там, де дозволяє безпекова ситуація
На Київщині викрили організаторів злочинної мережі з торгівлі людьми: жінок змушували надавати інтимні послуги На Київщині викрили організаторів злочинної мережі з торгівлі людьми: жінок змушували надавати інтимні послуги
Жінок заманювали обіцянками роботи танцівницями, а потім змушували надавати інтимні послуги
Loading...
Load next