"Не для паніки, а для захисту": цей тиждень Нацполіція працюватиме в посиленому режимі

Це роблять для того, щоб оперативніше реагувати на будь-які загрози безпеці громадян.
З 14 по 19 лютого 2022 року особовий склад Національна поліція України переведений на посилений режим несення служби.
Про це пише "ПравдаТУТ News" з посиланням на допис голови Нацполіції України Ігоря Клименка.
Як пояснив Клименко, на практиці це означає:
- збільшення кількості патрулів, які забезпечуватимуть публічну безпеку та порядок на вулицях
- розгортання додаткових ситуаційних центрів для цілодобового моніторингу оперативної обстановки в країні
- взяття під охорону об’єктів критичної інфраструктури, органів державної влади та місцевого самоврядування.
Для чого це роблять: щоб оперативніше реагувати на будь-які загрози безпеці громадян.
Ігор Клименко також наголошує:
Посилений режим поліції — це не додатковий привід для паніки. Це про захист та повну готовність.
Підтримайте ПравдаТУТ Львів у Patreon.
Віра Коновал - pravdatutnews.com
Читайте також

Поліція ретельно стежить за обігом зброї у країні.

Крім того, поліція посилює патрулювання в усіх звільнених містах Київщини.
Рекомендовані

OnePlus 15 очолив рейтинг найкращих Android-смартфонів 2026 року за версією TechRadar — він випередив Samsung Galaxy S26 Ultra та Xiaomi завдяки рекордній автономності, потужному процесору Snapdragon 8 Elite Gen 5 і трьом камерам по 50 Мп.

Абітурієнтам радять звернути увагу на спеціальності з особливою державною підтримкою. Для них передбачено більше бюджетних місць і підвищені гранти.

Алкоголь може залишатися в організмі людини від кількох годин до доби, а його сліди — навіть до трьох місяців.
Loading...
Load next 