Без Росії "МКС" вийде з ладу і впаде на територію США, - Рогозин

Яку б реальність не знав Світ, у Росії своя історія.
Поки Росія повільно, але впевнено йде на дно, окремі "патріоти" висловлюють глибоку занепокоєність "міццю" своєї країни.
Гендиректор «Роскосмосу» Дмитро Рогозін у Twitter написав, що без Росії «Міжнародна космічна станція» вийде з ладу і впаде на територію США. Хто ж тоді врятує світ? Ілон Маск відповів лаконічно.
Злата Новосельська - pravdatutnews.com
Читайте також

Ілон Маск заявив про виведення з експлуатації апаратів Dragon після слів Трампа про припинення держпідтримки

32-річний Зубрицький став першим космонавтом в історії, який має вирок за статтею про державну зраду
Рекомендовані

Абітурієнтам радять звернути увагу на спеціальності з особливою державною підтримкою. Для них передбачено більше бюджетних місць і підвищені гранти.

Алкоголь може залишатися в організмі людини від кількох годин до доби, а його сліди — навіть до трьох місяців.

50-річна співачка Lama (Наталія Дзеньків) відверто пояснила, чому їй комфортніше будувати стосунки з набагато молодшим за себе чоловіком.
Loading...
Load next 