"Не вірю. Це не може бути правдою": від обстрілів окупантів загинув журналіст Олександр Махов

"Не вірю. Це не може бути правдою": від обстрілів окупантів загинув журналіст Олександр Махов

Президент України Володимир Зеленський згадав у своєму відеозверненні загиблого журналіста Олександра Махова. Напередодні стало відомо, що він загинув під Ізюмом внаслідок російського обстрілу.

Впевнений, ви бачили його репортажі на телеканалах "Україна" і "Дом". Можливо, бачили його коментарі, його дописи. Він завжди був таким – із власною позицією. Патріотичною та щирою. І завжди без марнославства. І завжди був серед найсміливіших, серед перших. Завжди працював у найгарячіших точках. Старався привезти справжній матеріал. Сильний матеріал.

У 17-му році він першим з українських журналістів був на нашій станції в Антарктиді. Коли прийшов ковід, він не боявся. Два тижні жив у Санжарах, куди привезли українців з Китаю. З першого дня повномасштабної війни він був на фронті. Доброволець. Ветеран АТО. Боєць 95-ї десантно-штурмової бригади.

Сьогодні він загинув на Харківщині, у боях під Ізюмом. Йому було 36 років. Мої щирі співчуття близьким, друзям. Хай його син Владислав знає: Росія відповість за цю смерть. Ми обов'язково здобудемо для України перемогу. Впевнений, це було мрією Олександра. І ми її реалізуємо, – зазначив Зеленський.

Олександр багато років працював на каналах «Україна» та «Україна 24» військовим кореспондентом і висвітлював події на передовій. У жовтні 2021 року Махов перейшов на канал «Дом». 

Після початку повномасштабної агресії Росії журналіст пішов на фронт.

Я ветеран і резервіст і я йду на війну. Настав час визвольної війни!Буду битися і вбивати – скільки матиму сил. Служу українському народові!, – писав Махов у фейсбуці.

Своєю чергою його наречена не може повірити в загибель свого коханого чоловіка.

Я не вірю! Це не може бути правдою! Мій Саша хотів жити! І він живий! Будь ласка, скажіть, що це помилка!!! Скажіть, — написала вона.

Карина Бовсуновська — pravdatutnews.com

Читайте також
У США закликають Зеленського знизити мобілізаційний вік ‒ радник ОП У США закликають Зеленського знизити мобілізаційний вік ‒ радник ОП
Американські партнери "тиснуть" на Президента України Зеленського щодо питання зниження мобілізаційного віку до 18 років.
Loading...
Load next