У Києві на колії в метро впав хлопець: йому ампутували ногу

У Києві на колії в метро впав хлопець: йому ампутували ногу

У Києві на станції метро «Університет» на колії впав пасажир. Він живий, але зазнав ампутації ноги нижче коліна.

Про це повідомили в КМДА.

У КМДА не вказали подробиць інциденту. Зазначили, що обставини з’ясовують правоохоронці.

У ДСНС додали, що під четвертим вагоном потяга затисло 20-річного хлопця. Його госпіталізували з травматичною ампутацією правої ноги нижче коліна.

Нагадаємо, У Німеччині заявили, що Путін готує нову "холодну війну" проти України

Софія Ратинська - pravdatutnews.com

Читайте також
У Києві працюють 1300 пунктів незламності, розгортають ще два великі обігрівальні центри У Києві працюють 1300 пунктів незламності, розгортають ще два великі обігрівальні центри
Місто забезпечує киян теплом і базовими послугами під час сильних морозів: вже працюють 1300 пунктів незламності, а незабаром відкриють два додаткові великі центри
Loading...
Load next