Українцям почали виплачувати "Нацкешбек" за серпень

Українцям почали виплачувати "Нацкешбек" за серпень
У 2025 році держава виплатила українцям майже 4 млрд гривень за програмою "Національний кешбек"

Фото: depositphotos

Виплати за серпень стануть рекордними за весь час роботи програми.

Про це повідомляє Дія.

За даними програми:

  • 5+ млрд грн — сплатили українці за вітчизняні товари в серпні;
  • 509 млн гривень — загальна сума кешбеку за серпень;
  • 3,6+ млн українців — отримають виплату від держави.

Технологічними партнерами програми є Mastercard і Visa, а в процесі участь беруть також Ощадбанк та інші банки.

Що таке "Нацкешбек"?

Програма "Національний кешбек" — це ініціатива, спрямована на підтримку українських виробників. В рамках цієї програми покупці можуть отримати 10% від вартості товарів, виготовлених в Україні, якщо розраховуються за них карткою. Кешбек виплачується лише на продукцію тих виробників, які підключились до програми.

До слова, "Укрпошта" анонсувала випуск нових марок "Україна на зв’язку", які продовжують серію "Героїчні професії".

Юлія Педюк - pravdatutnews.com

Читайте також
"Зимова підтримка": кількість заявок значно перевищила очікування уряду "Зимова підтримка": кількість заявок значно перевищила очікування уряду
За програмою "Зимова підтримка" на отримання виплати в розмірі 1000 гривень подали заявки понад 17 мільйонів українців. Уряд прогнозував лише 11 мільйонів заявок
Канада надасть Україні $500 млн на закупівлю зброї з США Канада надасть Україні $500 млн на закупівлю зброї з США
Міністр оборони України Денис Шмигаль зустрівся з Міністром оборони Канади Девідом Макгінті
Loading...
Load next