У січні столицю тимчасово залишили близько 600 тисяч мешканців

У січні столицю тимчасово залишили близько 600 тисяч мешканців
У пресслужбі мера пояснили, що за білінговими даними, зараз на 600 тисяч менше телефонів "ночують" в місті

Фото: depositphotos

Міський голова Києва Віталій Кличко в коментарі британському виданню The Times заявив, що протягом січня зі столиці виїхало приблизно 600 тисяч осіб. Такі підрахунки базуються на білінгових даних мобільних операторів, які показують, що вночі в місті перебуває значно менше абонентів, ніж зазвичай.

У пресслужбі мера пояснили, що зменшення кількості людей пов’язане одразу з кількома чинниками: частина киян виїхала за межі міста з міркувань безпеки, тривають подовжені зимові канікули, а студенти, які навчаються дистанційно і не є місцевими, повернулися до своїх домівок.

До слова, вчора, після нічної атаки рф частина столиці залишилася без електро- та водопостачання.

Стрілець Діана - pravdatutnews.com

Loading...
Load next