На станції метро «Теремки» зафіксували пошкодження підвісної стелі

Фото: скриншот із відео
На станції Київський метрополітен «Теремки» увечері 15 лютого сталося локальне пошкодження підвісної стелі в одному з виходів.
Про це повідомила Київська міська державна адміністрація.
За інформацією міської влади, постраждалих унаслідок інциденту немає, станція працює у звичайному режимі.
У метрополітені пояснили, що пошкодження стало наслідком неодноразових попередніх ударів по інфраструктурі під час російських атак. Частина дефектів мала прихований характер і не була помітною під час візуальних оглядів. Водночас уже тривали підготовчі роботи для проведення часткового ремонту виходу.
Наразі фахівці продовжують обстеження системи підвісної стелі та підземного переходу станції загалом.
До слова, у Рівному син під час сварки підпалив батька: пенсіонер загинув.
Юрій Маркевич - pravdatutnews.com





