Нічна стрілянина в Києві: у Дарницькому районі затримали чоловіка

Нічна стрілянина в Києві: у Дарницькому районі затримали чоловіка
У столиці вночі 5 квітня стався конфлікт зі стріляниною — правоохоронці оперативно затримали підозрюваного

Фото: Національна поліція України

Про інцидент повідомила поліція Києва. У ніч проти 5 квітня в Дарницькому районі столиці стався конфлікт зі стріляниною між двома компаніями біля будинку на вулиці Драгоманова.

За попередніми даними, 33-річний місцевий житель під час сварки здійснив кілька пострілів. Унаслідок події ніхто не постраждав.

Правоохоронці затримали чоловіка та вилучили в нього зброю — пристрій для відстрілу гумових куль. Йому інкримінують хуліганство.

До слова, у Рівному затримали чоловіка, який погрожував підірвати гранати: переговори тривали три години.

Стрілець Діана - pravdatutnews.com

Читайте також
Чоловік із гранатою напав на патруль у Немішаєвому: поліція відкрила вогонь Чоловік із гранатою напав на патруль у Немішаєвому: поліція відкрила вогонь
У селищі Немішаєве Київської області правоохоронці зі стріляниною знешкодили агресивного чоловіка, який погрожував підірвати гранату. Під час затримання поліцейські були змушені застосувати табельну зброю
У Києві розшукують водія, який відкрив стрілянину з авто У Києві розшукують водія, який відкрив стрілянину з авто
У Святошинському районі столиці чоловік здійснив кілька пострілів з автомобіля — поліція проводить спецоперацію
Loading...
Load next