Львів'яни скаржаться на ділянку дороги, яка вже декілька років потребує ремонту. Мешканці будинків на вулиці Яловець нарікають: після дощу вийти з дому подекуди взагалі неможливо.
Нестерпний сморід, постійна вологість та потріскані стіни – у таких умовах мешкають жителі будинків №9 та №11 на вулиці Стрийській. Усе через залом каналізаційного колектора.