Головне за день: ЛЬВІВ з новорічною ЯЛИНКОЮ | Львівщина - ПЕРША в Україні | ВРЯТУВАЛИ з крижаної води
У новому випуску новин дивіться про таке:
- Повернулися на лікування в Україну. 8-річний та 14-річний брати Янковські з Одещини, які постраждали від російської ракети, після року реабілітації за кордоном повернулися на лікування до український лікарів.
- Казка починається! Ялинку Львову подарував Йосип з Білогорщі, і вирощував він її аж 20 років.
- Впровадження системи завершено. Відтепер на усіх приміських та міжміських маршрутах діятиме безготівкова оплата. Посадовці зазначають, що Львівщина перша область в Україні, де це стало можливим
Андрій Самойленко - pravdatutnews.com
Дивіться також
Рекомендовані

Redmi Note 17 Pro отримав акумулятор на 9000 мАг із п’ятирічною гарантією — виробник обіцяє безоплатну заміну, якщо батарея втратить більше 20% ємності раніше цього терміну.

Новий Nissan Tekton став однією з найгучніших прем’єр літа — компактний, але повноцінний кросовер із ціною близько 11 000 доларів, що робить його майже вдвічі доступнішим за популярний Duster.

У Росії відновили випуск позашляховиків BMW без ліцензії: завод у Калінінграді збирає X5, X6 та X7 зі старих деталей, видаючи їх за нові моделі 2025–2026 років.


