Головне за день: У Львові обирають найкращого двірника 2024 | 105-й онук у бабусі | Крали облікові записи
У новому випуску новин дивіться про таке:
- А який у вас двірник? У Львові стартував конкурс на найкращого двірника 2024 року. У мерії кажуть, що популярність події зашкалює.
- Крали облікові записи. Кіберполіцейські викрили групу зловмисників, які викрадали облікові записи.
- Вперше з роботом Da Vinci. У лікарні св. Миколая прооперували дитину за допомогою цього апарату. Він дозволяє медикам працювати навіть з новонародженими із мінімальною травматизацією тіла та органів
Андрій Самойленко - pravdatutnews.com
Дивіться також


Дайджест головних новин Львівщини за тиждень
Рекомендовані

Вічнозелені рослини — це справжні «стражі саду», які зберігають декоративність протягом усього року. Вони не лише прикрашають ділянку в різні сезони, а й створюють відчуття стабільності та гармонії.

62-річний новозеландський актор Рассел Кроу знову здивував світ — цього разу не роллю, а власною трансформацією.

Імбирний чай — простий гарячий напій, який, за словами дієтологів, може працювати ефективніше за дорогі аптечні засоби.
