Від АТО до "Шквалу": спогади воїна про Соледар, "Вагнер" та зміни після 2023 року | ПравдаТУТ Львів

Військовослужбовець розповідає про свій шлях від участі в АТО/ООС до приєднання до прикордонної команди швидкого реагування "Шквал"

Військовослужбовець, який присвятив своє життя захисту України розповідає про свій шлях від служби у Збройних Силах України в складі 80-ї окремої десантно-штурмової бригади та участі в бойових діях на Луганщині та Донеччині ще під час АТО/ООС, до приєднання до прикордонної команди швидкого реагування "Шквал" у 2021 році.

Ветеран ділиться найважчими спогадами початку повномасштабної війни, зокрема про жорстокі бої за Соледар та його околиці у 2022 році, де їхньому підрозділу протистояли бійці "Вагнера". Він описує "м'ясні штурми" та безпрецедентну тактику ворога, яка призводила до величезних втрат з їхнього боку.

Юлія Педюк - pravdatutnews.com

Дивіться також
Кохана проїхала 2 тисячі кілометрів, щоб знайти чоловіка після бою | ПравдаТУТ Львів
Розповідь військовослужбовця, який 2022 році служив на зеленому кордоні, а згодом добровільно вирушив на Схід — до підрозділу швидкого реагування «Шквал».
У справі Ірини Фаріон ДОПИТАЛИ ТАЄМНОГО свідка | ПравдаТУТ Львів
У цьому випуску: Резонансні судові справи, кіберзлочини та важливі новини інфраструктури Львівщини!