Затримання мера на Львівщині, махінації на 7 млн і нові обмеження транспорту | ПравдаТУТ Львів
Головні новини Львова та області. СБУ затримала голову Бельської міської ради Оксану Березу через махінації із закупівлею вугілля та побори з підлеглих. Екс-керівнику теплопідприємства повідомили про підозру через неякісні укриття для працівників ТЕЦ із збитками майже 7 млн. У Львові можуть призупинити безкоштовні пересадки та обмежити пільговий проїзд у транспорті. Також правоохоронці викрили схему хабарів за оформлення інвалідності, затримали дилерів психоактивних речовин і зупинили контрабанду техніки на кордоні. Деталі – у випуску.
Дивіться також
Рекомендовані

Suzuki представила новий XL7 — позашляховий мінівен із сімейним характером, який поєднує простір, економічність і доступну ціну від $15 000.

Звичайний вінегрет із варених овочів приховує у собі значно більше, ніж просто традиційний смак.

Новий Audi Q9 2027 став найбільшим і найрозкішнішим кросовером марки — 5,3 метра довжини, три екрани в салоні, адаптивна пневмопідвіска та потужність до 600 к.с.


