У Львові чоловік намагався дати хабар патрульним за порушення ПДР (відео)
У Львові патрульні зупинили автомобіль Volkswagen Passat за порушення ПДР. Drager показав 1,3 проміле. Побачивши результат, порушник почав пропонувати поліцейським 100 доларів «винагороди» за не складання адмінматеріалів.
Також у випуску про таке:
- Запас цигарок на все життя. На кордоні з Польщею прикордонники виявили тютюнову контрабанду. Майже 7500 пачок цигарок українець заховав у спеціально виготовленому тайнику - подвійній стелі причепу
- Насіння коноплі майже на 100 тис. грн. У багажнику в особистих речах чоловіка виявили 113 упаковок насіння коноплі.
- День білоруської військової слави нині відзначили у Львові. Лише офіційно в Білорусі налічують понад 650 політв’язнів, однак за неофіційними даними ця цифра щонайменше вдвічі занижена
Дивіться також

У цьому випуску «Новини В ТЕМІ» — головні події Львова та області
Рекомендовані

У літню спеку автомобільний двигун працює з підвищеним навантаженням, особливо після швидкісної їзди чи тривалих поїздок.

Легендарний нідерландський кікбоксер Ріко Верховен і фітнес-тренерка Наомі ван Беєм офіційно повідомили про завершення своїх стосунків.

Згідно з новим дослідженням, за чотири роки, упродовж яких Росія веде війну проти свого сусіда, понад два мільйони російських та українських військових були вбиті або поранені. До того ж, навесні російська армія вперше з 2024 року почала втрачати більше території, ніж захоплювати.

