Росіяни вдарили по Одещині: пошкоджено порт і енергетичні об’єкти

Фото: Telegram / Олег Кіпер
Про це повідомили міністр інфраструктури Олексій Кулеба та очільник Одеської ОВА Олег Кіпер.
За їхніми даними, вибухи пролунали у кількох населених пунктах регіону. Внаслідок ударів пошкоджено портове обладнання та кілька цивільних суден, що стояли біля причалів. Загоряння, які виникли після обстрілів, оперативно загасили рятувальники.
Фото: Telegram / Олексій Кулеба
Кулеба також повідомив, що один із портів тимчасово залишився без стабільного енергоживлення — фахівці працюють над відновленням системи.
Фото: Telegram / Олексій Кулеба
Окрім того, за словами Кіпера, дрони влучили по енергетичних об’єктах області. Внаслідок атаки постраждала одна людина. Наразі тривають аварійно-відновлювальні роботи.
До слова, у ніч проти 17 листопада російські окупаційні війська завдали ракетного удару по Балаклії Харківської області.
Олена Стебніцька - pravdatutnews.com





