У ДТЕК повідомили про серйозні руйнування ТЕС після обстрілу

У ДТЕК повідомили про серйозні руйнування ТЕС після обстрілу
Постраждало ключове енергетичне обладнання.

Фото: pexels/ілюстративне

У результаті масованої російської атаки 3 лютого було суттєво пошкоджене обладнання теплоелектростанцій ДТЕК.

Про це компанія повідомила у своєму Telegram-каналі.

У повідомленні зазначається, що росія знову завдала ударів по об’єктах теплової генерації, внаслідок чого постраждала технічна інфраструктура станцій.

У ДТЕК наголосили, що це вже дев’ята масована атака на теплоелектростанції компанії з жовтня 2025 року.

Загалом від початку повномасштабного вторгнення ТЕС ДТЕК зазнавали обстрілів понад 220 разів. Унаслідок атак поранення отримали 59 працівників, ще четверо енергетиків загинули.

Наразі фахівці оцінюють масштаби пошкоджень та проводять відновлювальні роботи для стабілізації енергосистеми.

До слова, рф завдала балістичного удару по Україні: де зафіксували влучання.       

Юлія Люшньова - pravdatutnews.com

Читайте також
РФ атакувала теплоелектростанції ДТЕК в низці областей України РФ атакувала теплоелектростанції ДТЕК в низці областей України
У ніч на 30 жовтня росіяни знову атакували теплоелектростанції ДТЕК в різних регіонах України
Жодна електростанція в Україні не вціліла через атаки РФ Жодна електростанція в Україні не вціліла через атаки РФ
Зеленський наголосив на потребі підтримки партнерів
Зеленський заявив, що плани росії на зиму були зірвані Зеленський заявив, що плани росії на зиму були зірвані
Про це президент розповів під час зустрічі з угорською громадою у Закарпатті
Loading...
Load next