У ДТЕК повідомили про серйозні руйнування ТЕС після обстрілу

Фото: pexels/ілюстративне
У результаті масованої російської атаки 3 лютого було суттєво пошкоджене обладнання теплоелектростанцій ДТЕК.
Про це компанія повідомила у своєму Telegram-каналі.
У повідомленні зазначається, що росія знову завдала ударів по об’єктах теплової генерації, внаслідок чого постраждала технічна інфраструктура станцій.
У ДТЕК наголосили, що це вже дев’ята масована атака на теплоелектростанції компанії з жовтня 2025 року.
Загалом від початку повномасштабного вторгнення ТЕС ДТЕК зазнавали обстрілів понад 220 разів. Унаслідок атак поранення отримали 59 працівників, ще четверо енергетиків загинули.
Наразі фахівці оцінюють масштаби пошкоджень та проводять відновлювальні роботи для стабілізації енергосистеми.
До слова, рф завдала балістичного удару по Україні: де зафіксували влучання.
Юлія Люшньова - pravdatutnews.com





