У Севастополі після нічної атаки зникло світло: повідомляють про ймовірний удар по Балаклавській ТЕС

фото: "Крымский ветер"
Окупаційна влада заявила про пошкодження об'єктів енергетичної інфраструктури, тоді як моніторингові канали повідомляють про ймовірний удар по Балаклавській теплоелектростанції.
Про це повідомив так званий губернатор Севастополя Михайло Развожаєв, а також Telegram-канал "Крымский ветер".
За словами Развожаєва, після атаки на енергетичну інфраструктуру в окремих районах міста зникло електропостачання. Він зазначив, що на відповідних об'єктах запроваджено особливий режим роботи.
Крім того, окупаційний очільник закликав жителів економно використовувати заряд мобільних телефонів, залишаючи їх лише для екстреного зв'язку, а також максимально обмежити використання електроприладів, щоб не створювати додаткового навантаження на мережу.
Водночас моніторинговий Telegram-канал "Крымский ветер" повідомляє, що причиною масштабного відключення електроенергії міг стати удар по Балаклавській ТЕС.
За інформацією каналу, близько 04:10 у напрямку електростанції пролетів реактивний безпілотник або ракета, після чого пролунав потужний вибух. Очевидці також повідомляли про яскравий спалах і появу білої хмари диму, а одразу після цього в частині Севастополя зникло світло.
Також повідомляється, що через ситуацію тимчасово змінено маршрути автобусів, які курсують повз Балаклавську ТЕС — транспорт пустили в об'їзд.





