Трамп заявив, що Іран погодився з більшістю умов мирного плану США

Трамп заявив, що Іран погодився з більшістю умов мирного плану США
За словами президента, Тегеран також передає нафту як сигнал готовності до домовленостей

Фото: depositphotos

Президент США Дональд Трамп повідомив, що Іран погодився з більшістю пунктів запропонованого США плану припинення війни.

Про це він сказав на борту літака Air Force One, повідомляє CNN.

За словами Трампа, американська сторона передала Ірану перелік із 15 вимог, і значну частину з них уже підтримано. Водночас він додав, що США можуть висунути додаткові умови.

Президент також заявив, що Іран нібито передає США нафту як підтвердження серйозності своїх намірів. За його словами, йдеться про десятки танкерів: спочатку — 10 суден, а згодом ще 20, відправлення яких має розпочатися найближчим часом.

Трамп наголосив, що між сторонами тривають як прямі, так і опосередковані переговори, і висловив переконання, що в процесі вже вдалося досягти важливих результатів.

До слова, посольство росії в Японії вивісило прапори самопроголошених «ДНР» і «ЛНР» на антиукраїнському семінарі.

Юрій Маркевич - pravdatutnews.com

Читайте також
Венс може очолити делегацію США на переговорах з Іраном Венс може очолити делегацію США на переговорах з Іраном
До потенційного другого раунду також можуть долучитися Віткофф і Кушнер
США та Іран готуються до нового раунду переговорів — можливі зустрічі вже цього тижня США та Іран готуються до нового раунду переговорів — можливі зустрічі вже цього тижня
Сторони розглядають Ісламабад і Женеву як потенційні майданчики для діалогу щодо завершення війни
Трамп: США хочуть бачити Іран могутньою державою, але без ядерної зброї Трамп: США хочуть бачити Іран могутньою державою, але без ядерної зброї
Президент США Дональд Трамп заявив, що Сполучені Штати прагнуть до стабільних відносин з Іраном
Loading...
Load next