З криптобіржі, пов’язаної з росією, викрали понад мільярд рублів

З криптобіржі, пов’язаної з росією, викрали понад мільярд рублів
Підсанкційна криптобіржа зупинила роботу після кібератаки, внаслідок якої втрачено активи на понад 13 мільйонів доларів

Фото: depositphotos

Пов’язана з росією криптобіржа Grinex призупинила діяльність після масштабної кібератаки, під час якої було викрадено активи на суму близько 1 мільярда рублів (приблизно 13,1 мільйона доларів). Про це повідомляє Reuters.

Біржа, що базується в Киргизстані, раніше потрапила під санкції США, Великої Британії та Європейського Союзу через підозри у сприянні обходу обмежень.

У заяві, опублікованій у її Telegram-каналі, Grinex звинуватила в атаці «іноземні спецслужби» недружніх держав.

Раніше США заявляли, що біржа допомагала клієнтам обходити санкції, зокрема через використання стейблкоїна A7A5, прив’язаного до російського рубля.

Після відключення росії від міжнародної банківської системи SWIFT у межах санкцій через війну проти України, країна активно розвиває криптоінфраструктуру для підтримки зовнішньої торгівлі.

До слова, росія пригрозила ударами по підприємствах із виробництва дронів у Європі.

Стрілець Діана - pravdatutnews.com

Читайте також
The Economist: економіка Росії опинилася в «зоні смерті» The Economist: економіка Росії опинилася в «зоні смерті»
Російська економіка перебуває у стані «негативної рівноваги» та виснажується швидше, ніж здатна відновлюватися, вважає дослідниця Берлінського центру Карнегі Олександра Прокопенко
ISW: фактична інфляція в Росії перевищує офіційні заяви Кремля ISW: фактична інфляція в Росії перевищує офіційні заяви Кремля
Аналітики фіксують зростання цін на продукти в Росії до 25%, що ставить під сумнів озвучені Кремлем показники інфляції
Російський фрегат відкрив попереджувальний вогонь у протоці Ла-Манш Російський фрегат відкрив попереджувальний вогонь у протоці Ла-Манш
Російський фрегат вже кілька тижнів супроводжує танкери з російською нафтою
Loading...
Load next