Бельгія розглядає повний викуп ядерних активів у ENGIE

Фото: depositphotos
Уряд Бельгії досяг попередньої домовленості з французькою енергетичною групою ENGIE щодо умов можливого викупу бельгійських ядерних активів компанії.
Про це повідомив прем’єр-міністр Барт де Вевер.
За його словами, сторони погодилися розпочати необхідні дослідження для підготовки потенційної угоди, яка передбачає передачу всього ядерного парку країни під державний контроль.
На період підготовки рішення всі роботи з виведення атомних об’єктів з експлуатації призупинили з негайним набуттям чинності.
Йдеться про можливу угоду, що охоплює всю ядерну діяльність ENGIE та її підрозділу Electrabel, зокрема сім ядерних реакторів у Бельгії.
У заяві, оприлюдненій на платформі X, де Вевер наголосив, що уряд робить ставку на «безпечну, доступну та довгострокову енергетику», яка має зменшити залежність країни від викопного палива та посилити контроль над енергопостачанням.
Питання остаточного викупу та його умов наразі перебуває на етапі опрацювання.
До слова, в Україну могли потрапити желейні цукерки з психоактивною речовиною.
Юрій Маркевич – pravdatutnews.com





