Де в Україні купують найбільше нових автомобілів: рейтинг регіонів
У столиці за місяць придбали понад 2 тисячі нових легковиків.

Фото: pexels
У липні найбільшими регіональними ринками нових легкових автомобілів в Україні стали Київ, Київська, Дніпропетровська, Львівська та Харківська області. Разом на них припало 63% усіх продажів нових легковиків за місяць.
Про це повідомляє Укравтопром.
Найбільше нових автомобілів придбали у Києві – 2051 авто, що на 5% менше, ніж у липні минулого року.
- На Київщині зареєстрували 603 нові легковики – на 3% менше у річному вимірі.
- У Дніпропетровській області придбали 376 авто, що на 29% менше, ніж торік.
- На Львівщині зареєстрували 296 нових машин – на 18% менше у річному вимірі.
- У Харківській області придбали 294 автомобілі. Показник залишився на рівні липня минулого року.
Найпопулярнішим автомобілем у Києві, Дніпропетровській, Львівській та Харківській областях став кросовер Toyota RAV-4. На Київщині лідером продажів був Toyota Yaris Cross.
До слова, із витратою 0,65 л\100 км та 1700 км ходу: седан Chery стартує від $15 000.
Юлія Люшньова - pravdatutnews.com
Читайте також

Найпопулярнішим брендом стала Toyota, далі йдуть BYD та Renault. Бестселером серпня знову став Renault Duster.

У травні український автопарк поповнили 18 тисяч вживаних легковиків, ввезених з-за кордону.

Частка електромобілів на ринку нових авто скоротилася більш ніж утричі
Рекомендовані

З часом навіть найнадійніші Android-смартфони починають працювати повільніше, швидше розряджатися й створювати відчуття «застарілого» пристрою.

Зелений чай – напій, який дедалі частіше називають «ранковим щитом» для серця. Його антиоксидантні властивості допомагають зменшити окислювальний стрес і підтримати здоров’я судин.
Loading...
Load next