Дональд Трамп запустив криптовалюту $TRUMP: за добу досягла вартості $68 мільярдів

Мем-монета $TRUMP, запущена обраним президентом Дональдом Трампом, швидко набрала популярність і потрапила до топ-20 найбільших криптовалют
Обраний президент Дональд Трамп запустив свою першу криптовалюту — монету-мем під назвою $TRUMP, яка за короткий час досягла вартості понад $68 мільярдів.
Про це повідомляє CNN.
Уже за добу після запуску $TRUMP увійшла до списку 20 найбільших цифрових валют, посівши 19-те місце. Згідно з даними CoinGecko, у другій половині дня в неділю монета торгувалася за трохи більше ніж $68, а її ринкова капіталізація перевищила $68 мільярдів.
Тепер ви можете отримати свій шматочок історії. Цей мем Трампа вшановує лідера, який не відступає, незважаючи на труднощі, - йдеться на сайті.
Нагадаємо, Ціни на нафту залишаються поблизу максимумів на тлі санкцій США проти російського експорту
Юлія Педюк - pravdatutnews.com
Читайте також

Bitcoin уперше за кілька місяців перевищив рівень у $100 тисяч, показавши добове зростання понад 3%
Рекомендовані

Вчені встановили, що найвищого рівня розумових здібностей людина досягає у віці від 55 до 60 років.

80-річний Сильвестр Сталлоне відсвяткував ювілей у колі найрідніших, а його дружина, Дженніфер Флавін нагадала, як усе починалося ще у романтичних 90 х.

У спеку ноги часто набрякають — це не просто дискомфорт, а сигнал від судинної системи.
Loading...
Load next 
