Київстар уточнив заяву гендиректора про стан мережі в Україні: 70% - у штатному режимі

Київстар уточнив заяву гендиректора про стан мережі в Україні: 70% - у штатному режимі
В Україні 70% мережі мобільного оператора "Київстар" працює в штатному режимі. Зокрема, задіяно резервне живлення.

Фото: facebook.com/kyivstar

Прнаймні про це повідомив сам оператор "Київстар" у Facebook.

Як зазначили в компанії, станом на зараз:

70% мережі працює в штатному режимі;

понад 19% базових станцій забезпечують зв'язок завдяки акумуляторам і генераторам;

загальна доступність мережі зберігається на рівні 88,5%.

"В окремих регіонах знеструмлення досить істотні, але мережа продовжує працювати завдяки резервному живленню. На сьогодні менше ніж 12% базових станцій тимчасово недоступні", - додали в "Київстарі".

Також у компанії зазначили, що технічні команди працюють у надскладних умовах і цілодобово реагують на будь-які нештатні ситуації.

Нагадаємо, раніше генеральний директор "Київстару" Олександр Комаров, під час виступу на Всесвітньому економічному форумі, розповів, що внаслідок ударів по енергетичній інфраструктурі України об'єкти мобільного оператора "Київстар" у низці областей опинилися в стані повного блекауту.

За його словами, із 16,5 тисячі технічних майданчиків оператора приблизно тисяча не працюють через проблеми в енергосистемі.

У дев'яти областях електропостачання інфраструктури "Київстару" відключено на 40-60%, через що в окремих регіонах більше половини технічних об'єктів залишаються без електрики. При цьому, як уточнив Комаров, сумарно не функціонує менше 10% мережі.

Комаров розповів, що компанія здатна власними ресурсами збільшити удвічі кількість інженерів, які залучені до роботи при незапланованих відключеннях. За його словами, кількість працівників становить близько 5 тисяч, а оператор може забезпечити 30-40% працездатності мережі навіть у найскладніших ситуаціях.

"Основна мережа захищена протягом 72 годин. І ми цілком впевнені, що зможемо протриматися ще довше", - сказав Комаров.

Юрій Никорак - pravdatutnews.com

 

Читайте також
Київстар знову підвищує тарифи: одну з причин замовчує Київстар знову підвищує тарифи: одну з причин замовчує
Мобільний оператор підвищує вартість окремих тарифних планів, які не зазнавали змін понад рік.
Нафта дорожчає після атаки на АЕС в ОАЕ: ринки реагують на ризики ескалації Нафта дорожчає після атаки на АЕС в ОАЕ: ринки реагують на ризики ескалації
Світові ціни на нафту продовжили зростання після повідомлень про атаку на район атомної електростанції в ОАЕ. Інвестори побоюються загострення ситуації на Близькому Сході та можливих перебоїв із поставками
У РНБО нарахували 13 олігархів: ймовірний список найбагатших осіб України У РНБО нарахували 13 олігархів: ймовірний список найбагатших осіб України
Секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов заявив, що розробляючи закон про деолігархізацію в Україні їм вдалось нарахувати 13 осіб, яких можна впевнено віднести до категорії олігархів.
Loading...
Load next