В Міноборони повідомили, що на Волинському напрямку зберігається загроза диверсій

В Міноборони повідомили, що на Волинському напрямку зберігається загроза диверсій

На Волинському напрямку зберігається загроза здійснення диверсій на військових об’єктах та об’єктах цивільної інфраструктури.

Оперативна вечірня інформація щодо російського вторгнення оприлюднена на сторінці Міністерства оборони у Фейсбуці.

На Волинському напрямку зберігається загроза здійснення диверсій на військових об’єктах та об’єктах цивільної інфраструктури, – йдеться у повідомленні МОУ.

За даними відомства, угруповання сил оборони продовжує вести оборонну операцію на Південному, Східному та Північному напрямках, здійснюється прикриття державного кордону України та морського узбережжя. На окремих напрямках проводиться стабілізаційна операція та виконуються завдання територіальної оборони.

Віримо в Збройні сили України! Разом переможемо! Слава Україні, – додали у Міноборони.

Нагадаємо, раніше журналіст "Радіо Свобода" отримав контузію під Києвом.

Карина Бовсуновська — pravdatutnews.com

Читайте також
Масована нічна атака на Луцьк: дрони та ракети спричинили масштабні пожежі Масована нічна атака на Луцьк: дрони та ракети спричинили масштабні пожежі
У ніч проти 9 липня Луцьк зазнав найінтенсивнішої атаки з боку російських військ від початку повномасштабного вторгнення
Loading...
Load next