Українські військові знищили надсучасну російську радіолокаційну станцію на Херсонщині (фото)

Збройні сили України в Лазурному на Херсонщині знищили надсучасну російську станцію радіолокації 48Я6-К1 «Подлёт». Повідомили Сухопутні війська ЗС України.
У Лазурному знищили надсучасну російську станцію радіолокації 48Я6-К1 Подлёт. Найцікавіше те, що знищили її в Херсонській області, більш ніж за 100 км від позицій, які зараз займають ЗСУ, - йдеться в повідомленні.
Нагадаємо, що російсько-українська війна: армія рф намагається захопити Бахмут і Вуглегірську ТЕС (відео).
Злата Новосельська - pravdatutnews.com
Читайте також

Особовий склад противника деморалізований, що призвело до збільшення кількості випадків дезертирства та відмов військовослужбовців збройних сил російської федерації брати участь у війні на території України.
Рекомендовані

Територіальні центри комплектування та соціальної підтримки мають доступ до досить широкого переліку даних про військовозобов’язаних громадян. Усі відомості, необхідні для ведення військового обліку, зберігаються у Єдиному державному реєстрі призовників, військовозобов’язаних та резервістів.

Упродовж січня–березня 2026 року до реєстру «Оберіг» вносилися анкетні дані неіснуючих осіб.

На індійському ринку дебютувала оновлена Skoda Slavia 2026 – доступний ліфтбек, який поєднує просторий салон, сучасне оснащення та ціну, що стартує приблизно від $11 500.
Loading...
Load next 
