Вибухи на Житомирщині: запуск ракет відбувався з Білорусі

У Житомирському районі пролунали 2 вибухи внаслідок ракетного удару росіян.
Голова Житомирської ОВА Віталій Бунечко підтвердив два вибухи на території Житомирського району.За попередньою інформацією, ракети, які сьогодні влучили по Житомирському району, випущені з території Білорусі
Подробиці наразі не повідомляли.
Зауважимо, зараз у більшості областей України триває повітряна тривога. Наполегливо радимо не ігнорувати її та перебувати у безпечному місці.
Нагадаємо, СБУ затримала агента РФ, який коригував ракетні удари по Запоріжжю: обіцяли керівну посаду в разі окупації.
Віра Коновал - pravdatutnews.com
Читайте також


Під час повітряної тривоги усі області України окрім Херсонської та Криму були змушені ховатись в укриття.
Рекомендовані

Власники квартир, будинків та іншої нерухомості, право власності на яку було оформлено до 1 січня 2013 року, можуть навіть не підозрювати, що інформації про їхнє майно немає у сучасному Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно.

У складі нового уряду Міністерство оборони очолить Ігор Клименко, а Міністерство внутрішніх справ - Іван Виговський.

Країни Європейського Союзу домовилися продовжити дію механізму тимчасового захисту для громадян України до 4 березня 2028 року.
Loading...
Load next 