У Маріуполі вимкнули мобільний зв'язок

У Маріуполі вимкнули мобільний зв'язок

У тимчасово окупованому російською армією Маріуполі повністю вимкнувся мобільний зв’язок, який зараз діє у місті.

Про це повідомив радник Маріупольського міського голови Петро Андрющенко.

У Маріуполі повністю вимкнувся мобільний зв’язок окупаційного оператора «Фенікс». Лише стаціонарний інтернет доступний для зв’язку з містом, – написав Андрющенко.

Нагадаємо, На Харківщині влада оголосила обов’язкову евакуацію: звідки вивозитимуть українців

Софія Ратинська - pravdatutnews.com

Loading...
Load next