Окупанти знову атакували Херсонщину: оголошено обовʼязкову евакуацію з певних прибережних громад ‒ ОВА

Російська армія знову атакувала Дніпровський район Херсона.
Про це повідомив голова Херсонської ОВА Олександр Прокудін.
За попередньою інформацією, від отриманих поранень загинули двоє чоловіків та одна жінка. Ще троє людей – травмовані. Їх доставили до лікарні.
Аби врятувати родини з дітьми від атак російських терористів, оголошено обовʼязкову евакуацію з низки прибережних громад, ‒ наголосив голова ОВА.
Також Прокудін заявив, що тільки з початку цієї доби російська авіація щонайменше 17 разів атакували громади регіону. На жаль, внаслідок ворожих ударів є загиблі та поранені.
Нагадаємо, На ТОТ відбувається розсилка смс-повідомлень з пропозицією долучитися до військ рф
Софія Ратинська - pravdatutnews.com
Читайте також
Рекомендовані

У літню спеку автомобільний двигун працює з підвищеним навантаженням, особливо після швидкісної їзди чи тривалих поїздок.

Легендарний нідерландський кікбоксер Ріко Верховен і фітнес-тренерка Наомі ван Беєм офіційно повідомили про завершення своїх стосунків.

Згідно з новим дослідженням, за чотири роки, упродовж яких Росія веде війну проти свого сусіда, понад два мільйони російських та українських військових були вбиті або поранені. До того ж, навесні російська армія вперше з 2024 року почала втрачати більше території, ніж захоплювати.
Loading...
Load next 

