На Донеччині повернули газопостачання до 12 деокупованих територій

На Донеччині повернули газопостачання до 12 деокупованих територій

На Донеччині обговорили питання відновлення газопостачання.

Про це повідомив Ігор Мороз на засіданні.

Щодо забезпечення області газом, то наразі вже виконано 95% від запланованих робіт з капітального ремонту на газопроводах, – наголосив Мороз.

На випадок аварій та надзвичайних ситуацій на розподільчих станціях готові до роботи 10 ремонтних бригад і 20 одиниць техніки, на магістральних газопроводах – 3 бригади і 20 одиниць техніки.

Станом на сьогодні ми повернули газопостачання до 73 населених пунктів, зокрема, до 12 деокупованих, – доповів Ігор Мороз.

Нагадаємо, В Україні споживчі ціни у вересні зросли на 0,5%

Софія Ратинська - pravdatutnews.com

Loading...
Load next