У Молдові затримали підозрюваного у підпалі дверей інформаційного центру НАТО

Генінспекторат поліції Молдови заявив, що у Кишиневі затримали підозрюваного у підпалі дверей інформаційного центру НАТО.
Про це повідомляє NewsMaker.
У поліції зазначили, що затримали підозрюваного на три доби.
Відомо, що на території Державного університету Молдови (ДУМ) у Кишиневі сталася пожежа. Згодом з'ясувалося, що невідомі підпалили двері інформаційного центру НАТО, розташованого в будівлі університету.
Інцидент не вплинув на навчальний процес, і ніхто не постраждав, - заявили в ДУМ, додавши, що це був навмисний підпал.
Нагадаємо, На жодному пункті пропуску з Польщею немає вільного руху вантажівок
Софія Ратинська - pravdatutnews.com
Читайте також
Рекомендовані

Упродовж січня–березня 2026 року до реєстру «Оберіг» вносилися анкетні дані неіснуючих осіб.

Підвищений рівень цукру в крові не завжди супроводжується очевидними проявами. Більше того, діабет 2-го типу може розвиватися роками, залишаючись непоміченим.

Оскароносна акторка та продюсерка Гeллі Беррі вирушила у тропічну подорож зі своїм нареченим, музикантом Ваном Гантом, аби відсвяткувати наближення 60-річчя.
Loading...
Load next 

