Окупанти демонтують обладнання на шахтах Луганщини

Окупанти демонтують обладнання на шахтах Луганщини

З шахт “Червоний партизан” та “Довжанська капітальна” окупованого Довжанська Луганської області російські загарбники вивозять цінне обладнання.

Про це повідомив начальник Луганської ОВА Артем Лисогор.

Зазначається, що вугільні шахти “Довжанська капітальна” та “Червоний партизан” у Довжанську, з 2014 року контролюються владою так званою “ДНР”.

Обладнання, яке можна демонтувати, наразі вивозиться на територію Російської Федерації за вказівкою нових інвесторів. Працівникам однієї зі шахт уже оголошено про майбутні довготривалі відпустки, що може свідчити про призупинення роботи підприємства, – додав Лисогор.

Нагадаємо, Facebook припинить платити інформвиданням і закриє розділ новин

Андрій Самойленко - pravdatutnews.com

Loading...
Load next