Енергоблок ХАЕС вивели на максимальну потужність

Енергоблок ХАЕС вивели на максимальну потужність

Після відновлювального ремонту енергоблок Хмельницької АЕС було виведено на максимально можливу потужність

Про це повідомляє Національна атомна енергогенеруюча компанія "Енергоатом".

Один із блоків Хмельницької АЕС було відремонтовано та повернено в роботу на два тижні раніше запланованого терміну.

В Енергоатомі подякували фахівцям, які змогли швидко та якісно повернути блок до роботи, на два тижні скоротивши терміни відновлювального ремонту.

Це надзвичайно важливо з огляду на постійні атаки рашистів на українську енергосистему, - зазначив керівник Енергоатома Петро Котін.

Нагадаємо, Напад росії на Україну: Протягом доби зафіксовано 62 бойових зіткнення

Андрій Самойленко - pravdatutnews.com

Loading...
Load next