Малійські повстанці заявили, що не отримували допомоги від України

Представник повстанського альянсу туарегів у Малі заявив, що вони не отримували зовнішньої допомоги в боях наприкінці липня з армією країни та «вагнерівцями», зокрема, підтримки не було від України.
Про це повідомляє Reuters.
Ми можемо чітко сказати, що ми не отримували зовнішньої допомоги для бойових дій у Тінзауатені, — заявив Мохамед Елмаулуд Рамадан з CSP-PSD.
На запитання, чи допомагала Україна раніше повстанському руху фінансово чи навчанням, Рамадан відповів: «Ні, ми не отримували жодної допомоги від України».
Нагадаємо, Затримана в Австралії російська шпигунка працювала на підсанкційну військову компанію
Софія Ратинська - pravdatutnews.com
Читайте також

Виявлені позиції українських Сил оборони він мав переправляти у вигляді фотоматеріалів та електронних карт з позначками геолокацій.
Рекомендовані

Міла Куніс відверто розповіла про шлюб з Ештоном Кутчером, наголосивши: їхній союз тримається на довгій історії знайомства, відсутності секретів і взаємній повазі.

У стародавніх римських текстах знайдено переконливі свідчення існування Ісуса Христа: згадки у працях Тацита та Йосифа Флавія підтверджують, що він був реальною історичною постаттю, страченою за правління Понтія Пілата.

Математики застосували «теорему про кінець світу» й отримали сенсаційний прогноз: із ймовірністю 95% людство зникне протягом наступних 17 тисяч років.
Loading...
Load next 
